HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8

Go down

Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8 Empty Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8

Пишување  ?????? on Пон Мар 19, 2012 9:24 pm

Убедливо пе тепаше нема шо..
haxballtube . com /watch/b722c870#

Не можам линкови да ставам само спојте
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8 Empty Re: Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8

Пишување  DavidLuiz4 on Пон Мар 19, 2012 9:25 pm

Huqo08 напиша:Убедливо пе тепаше нема шо..
haxballtube . com /watch/b722c870#

Не можам линкови да ставам само спојте

Ми пружи отпор ! Добро беше !
cheers
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8 Empty Re: Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8

Пишување  Ozil on Пон Мар 19, 2012 10:43 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8 Empty Re: Прво коло Huqo-DavidLuiz 5:8

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот