HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3.Kolo Hugo08- Ribery

Go down

3.Kolo Hugo08- Ribery Empty 3.Kolo Hugo08- Ribery

Пишување  Ribery on Пон Мар 19, 2012 8:56 pm

Dogovoreno 20:00 Sreda
avatar
Ribery

Број на мислења : 22
Репутација : 0
Join date : 2012-03-18
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот