HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs El Nino

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

celzi vs El Nino

Пишување  celzi on Пон Мар 19, 2012 4:01 pm

koga mozes???? vecer vo 20:10 mozes li????
avatar
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 18
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Re: celzi vs El Nino

Пишување  El Niñoob on Сре Мар 21, 2012 10:49 am

aj vecer kj 8
avatar
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs El Nino

Пишување  celzi on Сре Мар 21, 2012 11:32 am

ne mozam kaj 8 na angliski sum togas kaj 9:45 ke mozam
avatar
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 18
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Re: celzi vs El Nino

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот