HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

DavidLuiz4 - Petarda

Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  Petarda on Пон Мар 19, 2012 1:20 pm

koga mozes brat?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty Re: DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  ?????? on Пон Мар 19, 2012 7:25 pm

Petarda напиша:koga mozes brat?
Cela nedela sum 2 smena ili do 12:00 ili posle 19:30
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty Re: DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  Petarda on Вто Мар 20, 2012 11:24 am

huqo tuka go prasuvam david luis ne tebe....
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty Re: DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  DavidLuiz4 on Вто Мар 20, 2012 11:43 am

Petarda напиша:koga mozes brat?

Vecer ako mozes posle 20:00 Very Happy
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty Re: DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  Petarda on Сре Мар 21, 2012 9:24 am

mozam okolu 21 bidi tuka
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty Re: DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  DavidLuiz4 on Сре Мар 21, 2012 12:57 pm

Petarda напиша:mozam okolu 21 bidi tuka

Nemozam kaj 21:00 ako mozis kaj 20:00 ili kaj 20:30 arno ako ne utre Very Happy
DavidLuiz4
DavidLuiz4

Број на мислења : 23
Репутација : 1
Join date : 2012-02-18

Вратете се на почетокот Go down

DavidLuiz4 - Petarda Empty Re: DavidLuiz4 - Petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот