HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Tedi - Petarda

Go down

Tedi - Petarda Empty Tedi - Petarda

Пишување  Petarda on Пон Мар 19, 2012 1:20 pm

koe vreme ?
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Tedi - Petarda Empty Re: Tedi - Petarda

Пишување  Petarda on Саб Мар 24, 2012 2:36 pm

ke igrame li be????
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот