HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Se Prijavuvam za vo liga

Go down

Se Prijavuvam za vo liga Empty Se Prijavuvam za vo liga

Пишување  Ñero24 on Вто Aвг 26, 2014 4:54 pm

Ñero
Ñero24
Ñero24

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2014-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Se Prijavuvam za vo liga Empty Re: Se Prijavuvam za vo liga

Пишување  Ozil on Саб Aвг 30, 2014 11:34 pm

stavi nick i link od SH
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот