HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Како ви се допаѓа форумот?

Go down

Како ви се допаѓа форумот?

60% 60% 
[ 9 ]
33% 33% 
[ 5 ]
7% 7% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 15

Како ви се допаѓа форумот?

Пишување  Ozil on Вто Јун 03, 2014 3:11 pm

Одговорете со гласање на оваа анкета.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот