HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

21.kolo Nitro Petel-Iron Man

Go down

21.kolo Nitro Petel-Iron Man Empty 21.kolo Nitro Petel-Iron Man

Пишување  Nitro Petel on Сре Апр 02, 2014 10:57 am

Nitro Petel-Iron Man

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo Nitro Petel-Iron Man Empty Re: 21.kolo Nitro Petel-Iron Man

Пишување  Nitro Petel on Саб Апр 05, 2014 4:10 pm

Nitro 6-4 Iron

http://www.haxballtube.com/watch/4ba66c83f0

Iron eban po 4 pat sezonava

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo Nitro Petel-Iron Man Empty Re: 21.kolo Nitro Petel-Iron Man

Пишување  Iron Man ! on Саб Апр 05, 2014 10:06 pm

raduj se... ti popustav... da se raduvas :3 Razz 
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

21.kolo Nitro Petel-Iron Man Empty Re: 21.kolo Nitro Petel-Iron Man

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот