HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

18.kolo MaDr1D1sTa-Oscar

Go down

18.kolo MaDr1D1sTa-Oscar Empty 18.kolo MaDr1D1sTa-Oscar

Пишување  Nitro Petel on Сре Апр 02, 2014 10:53 am

Madra-Oscar

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 13ти Април!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

18.kolo MaDr1D1sTa-Oscar Empty Madridista - Oscar

Пишување  Oscar on Чет Апр 03, 2014 6:23 pm

Madridista 1-4 Oscar
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот