HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/2 finale Nitro Petel-Kiko

Go down

1/2 finale Nitro Petel-Kiko Empty 1/2 finale Nitro Petel-Kiko

Пишување  Nitro Petel on Саб Мар 29, 2014 11:32 pm

http://www.haxballtube.com/watch/f78a570e42

3:2 prva utakmica za mene denojve i vtorava ke ja izigrame

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1/2 finale Nitro Petel-Kiko Empty Re: 1/2 finale Nitro Petel-Kiko

Пишување  Nitro Petel on Сре Апр 02, 2014 10:42 am


__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот