HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Go down

16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty 16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:48 pm

MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 30ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Саб Мар 29, 2014 1:45 pm

Nitro 7-0 Madra

http://www.haxballtube.com/watch/26c49fb922

(posle 2 min i 50 sekundi napusti)

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пон Мар 31, 2014 12:01 pm

Kazna trazes?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пон Мар 31, 2014 4:27 pm

ne

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel Empty Re: 16. kolo MaDr1D1sTa - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот