HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/4 finale Sturridge - Kiko

Go down

1/4 finale Sturridge - Kiko Empty 1/4 finale Sturridge - Kiko

Пишување  Nitro Petel on Вто Мар 18, 2014 12:11 pm

Odigrajte so e MOZNO pobrzo

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1/4 finale Sturridge - Kiko Empty Re: 1/4 finale Sturridge - Kiko

Пишување  Sturridge on Пет Мар 21, 2014 3:22 pm

4-11 prva utakmica za Kiko
vtorata ja neame izigrano.
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

1/4 finale Sturridge - Kiko Empty Re: 1/4 finale Sturridge - Kiko

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 5:55 pm

Planirate da odigrate 2rata?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1/4 finale Sturridge - Kiko Empty Re: 1/4 finale Sturridge - Kiko

Пишување  Nitro Petel on Чет Мар 27, 2014 5:17 pm

Pomina rokot vtorata pisam 0-0

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1/4 finale Sturridge - Kiko Empty Re: 1/4 finale Sturridge - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот