HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty 14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 9:23 am

MacDragon - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty PETEL RAQE QUIT

Пишување  MacedoniaDragon on Пет Мар 21, 2014 11:02 am

http://www.haxballtube.com/watch/16e300afb8

posle golema dominacja na dragon petel bese priduden da izbega od mecot od golem sram ostavajki go dragon da si ja zeme pobedata vo svoi race od 4-2 Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty Re: 14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пет Мар 21, 2014 11:08 pm

MacedoniaDragon напиша:http://www.haxballtube.com/watch/16e300afb8

posle golema dominacja na dragon petel bese priduden da izbega od mecot od golem sram ostavajki go dragon da si ja zeme pobedata vo svoi race od 4-2 Very Happy

Da sum na tvoe mesto ke trazam kazna, Petel ne ti lice kako organizator na ligata da livnuvas i da praves ovakvi sceni... sramota
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty op

Пишување  MacedoniaDragon on Пет Мар 21, 2014 11:17 pm

ako moze da traza kazna togas... kazna za petel!
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty Re: 14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Пишување  Iron Man ! on Пет Мар 21, 2014 11:18 pm

MacedoniaDragon напиша:ako moze da traza kazna togas... kazna za petel!

taka bre jebi go petelOt!
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty Re: 14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Нед Мар 23, 2014 11:36 am

so menvet 20 sekundi..

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty Re: 14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:36 pm

1 напуштање= Опомена
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MacDragon - Nitro Petel Empty Re: 14. kolo MacDragon - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот