HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. kolo MaDr1D1sTa - pow3r

Go down

14. kolo MaDr1D1sTa - pow3r Empty 14. kolo MaDr1D1sTa - pow3r

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 9:23 am

MaDr1D1sTa - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo MaDr1D1sTa - pow3r Empty Re: 14. kolo MaDr1D1sTa - pow3r

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:40 pm

pow3r dobiva 3-0 sluzbeni poradi kaznata na madridista za napustanje 2 utakmici do sega.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот