HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Go down

14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man ! Empty 14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 9:22 am

FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man ! Empty Re: 14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Пишување  Iron Man ! on Пет Мар 21, 2014 11:23 pm

koga?
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man ! Empty Re: 14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Пишување  Iron Man ! on Саб Мар 22, 2014 11:41 pm

denes (nedela) ?
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man ! Empty Re: 14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:37 pm

Posledni rok Sreda.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man ! Empty Re: 14. kolo FoUrStR1nGeR - Iron Man !

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот