HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

13. kolo Nitro Petel - Kiko

Go down

13. kolo Nitro Petel - Kiko Empty 13. kolo Nitro Petel - Kiko

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 9:15 am

Nitro Petel - Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Nitro Petel - Kiko Empty Re: 13. kolo Nitro Petel - Kiko

Пишување  Nitro Petel on Нед Мар 23, 2014 11:42 am

denes?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Nitro Petel - Kiko Empty Re: 13. kolo Nitro Petel - Kiko

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:34 pm

Posledni rok do Sreda.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Nitro Petel - Kiko Empty Re: 13. kolo Nitro Petel - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Сре Мар 26, 2014 12:56 pm

Ja zaboraviv na ova. Pisi koga mozes denes
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Nitro Petel - Kiko Empty Re: 13. kolo Nitro Petel - Kiko

Пишување  Nitro Petel on Саб Мар 29, 2014 9:05 pm


__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Nitro Petel - Kiko Empty Re: 13. kolo Nitro Petel - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот