HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 9:15 am

Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty MADRA SLAAAAB

Пишување  Iron Man ! on Сре Мар 19, 2014 10:50 pm

http://www.haxballtube.com/watch/89f4eed832
4-0 livna na poluvreme

2or pat mu e taka da treba kazna ovoj pat  Twisted Evil
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty fgh

Пишување  MaDr1D1sTa on Чет Мар 20, 2014 8:01 am

laze mi se izgasi pcto samo Mad 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Чет Мар 20, 2014 10:57 pm

Na snimkata ne se gleda deka livnal, taka da doigrajte 2 pol i 10 sek od 1
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty aloooo

Пишување  Iron Man ! on Пет Мар 21, 2014 5:12 pm

http://www.haxballtube.com/watch/4e157c8105

e sea se gleda jasno... ozile kazna ALO
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Пет Мар 21, 2014 11:05 pm

Cekam odgovor od Madridista od ovoj moment ima 24 casa da ogovore dali stvarno ja izgasil sobata ili pak mu se iskl. kompjuterot.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Iron Man ! on Пет Мар 21, 2014 11:17 pm

ma nemoj da me jebes... pak li ova .. NE MU SE IZGASI KOM.. sluzbena i kazna -1 bod 2or pat mu e!
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty KANTLONSKA *

Пишување  MaDr1D1sTa on Саб Мар 22, 2014 9:29 am

PISI MU BODOVI NEKA NE PLACE NEKA POBEDE EDNA
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Iron Man ! on Саб Мар 22, 2014 12:48 pm

MaDr1D1sTa напиша:PISI MU BODOVI NEKA NE PLACE NEKA POBEDE EDNA

ne e edna.. vtor pat pagjas pred moj "kolena" madridisto  Sex 
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Саб Мар 22, 2014 11:16 pm

Irone trazes kazna?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Iron Man ! on Саб Мар 22, 2014 11:40 pm

trazem 2or pat mu e... sea nesto pogolemo od opomena sledi?  rabbit 
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Пон Мар 24, 2014 3:38 pm

2 напуштања= следно коло службен резултат 3-0 за противникот
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa Empty Re: 13. kolo Iron Man ! - MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот