HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/4 Nitro Petel-Iron bot

Go down

1/4 Nitro Petel-Iron bot Empty 1/4 Nitro Petel-Iron bot

Пишување  Nitro Petel on Вто Мар 04, 2014 9:07 pm

http://www.haxballtube.com/watch/57232244b4

1 utakmica : 5-0
2 utakmica : 3-0 (sluzbena)

http://i57.tinypic.com/bi013m.png

(posle idat i redtube snimka)

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот