HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: NitroPetel - MaDr1D1sTa

Go down

First Round: NitroPetel - MaDr1D1sTa Empty First Round: NitroPetel - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:53 pm

NitroPetel - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!

Напомена: Во купот се играт по 2 утакмици. Во случај да биде нерешено се гледа гол во гости!
ВО финато се игра 1 утакмица.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: NitroPetel - MaDr1D1sTa Empty Nitro - Madridista

Пишување  Oscar on Саб Мар 01, 2014 2:20 pm

Prva: Nitro 4-1 Madridista
Vtora: Madridista 0-3 Nitro
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот