HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge

Go down

12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge Empty 12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:46 pm

MaDr1D1sTa - Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge Empty STUR so da kazam za nego najgolem bot u svet :D

Пишување  MaDr1D1sTa on Чет Фед 27, 2014 2:56 pm

8-5 za madrid


 Sex 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge Empty Re: 12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge

Пишување  Sturridge on Чет Фед 27, 2014 3:14 pm

laze, imam snimka i 6-5 e
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge Empty s

Пишување  MaDr1D1sTa on Чет Фед 27, 2014 3:33 pm

greska brojka sepak pak  Sex 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge Empty Re: 12. kolo MaDr1D1sTa - Sturridge

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот