HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11. kolo Nitro Petel - pow3r

Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:45 pm

Nitro Petel - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Nitro Petel on Вто Мар 04, 2014 9:19 pm

3-0 za mene

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  naitoN on Сре Мар 05, 2014 12:05 am

koi 3:0? neli se dogovorivme deka kje se preigra?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Nitro Petel on Сре Мар 05, 2014 8:32 am

ne ti rece deka sakas da se preigrat jas nisto ne rekov i prvata utakmica 2-0 te vodev i ostadov da se preigrat ova nemat

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Ozil on Сре Мар 05, 2014 2:27 pm

Snimka Petel?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Nitro Petel on Чет Мар 06, 2014 10:48 am

vo rasipaniot kompjuter mi bese, ama dragon hostase mojt da potvrdit

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Ozil on Вто Мар 18, 2014 9:13 am

Nema potvrda, nema snimka... ostanuva 0-0
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo Nitro Petel - pow3r Empty Re: 11. kolo Nitro Petel - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот