HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno

Go down

11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno Empty 11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:44 pm

MaDr1D1sTa - Luizdihno

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno Empty d

Пишување  MaDr1D1sTa on Пет Фед 28, 2014 7:13 pm

Madra 3-0 Luiz
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno Empty Re: 11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno

Пишување  Ozil on Саб Мар 01, 2014 4:17 pm

MaDr1D1sTa напиша:Madra 3-0 Luiz
snimka?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno Empty das

Пишување  MaDr1D1sTa on Саб Мар 01, 2014 9:12 pm

nema snimka sluzbena 3-0 prasaj go luiz ako ne veruvas
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno Empty Re: 11. kolo MaDr1D1sTa - Luizdihno

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот