HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel

Go down

10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel Empty 10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:43 pm

Iron Man ! - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel Empty Re: 10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel

Пишување  Iron Man ! on Сре Фед 26, 2014 11:21 pm

POBEDA PETEL 8-6
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel Empty Re: 10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Саб Мар 01, 2014 4:24 pm

Iron Man ! напиша:POBEDA PETEL 8-6

koj pobedi?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel Empty Re: 10. kolo Iron Man ! - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот