HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa

Go down

10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa Empty 10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:43 pm

Ozil - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 2ри Март!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa Empty ф

Пишување  MaDr1D1sTa on Саб Мар 01, 2014 2:46 pm

Ко Га
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa Empty Re: 10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Саб Мар 01, 2014 4:16 pm

deneska sum sloboden dokaj 7-8h
a utre cel den
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa Empty d

Пишување  MaDr1D1sTa on Нед Мар 02, 2014 3:16 pm

Madrid 8-7 Ozil
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa Empty Re: 10. kolo Ozil - MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот