HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

09 kolo pow3r-Kiko

Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:46 pm

pow3r-Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  naitoN on Саб Фед 22, 2014 12:17 am

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Нед Фед 23, 2014 12:00 am

Ajde okolu 19:30?
18:30* ili vecer posle 00:00?
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  naitoN on Нед Фед 23, 2014 9:11 pm

vecer posle 00 mozes?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Пон Фед 24, 2014 12:43 am

Aj utre pisi koe vreme da izigrame ova
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  Ozil on Сре Фед 26, 2014 10:37 pm

Ke se igra ovoa ili da pisam sluzbeno?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Чет Фед 27, 2014 3:27 pm

Ja go barav nemozev da go najdam, mu pisav i nekolku pati na fb ne vrati, pa sea pisi so mislis
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  naitoN on Чет Фед 27, 2014 6:36 pm

ozil, kje se odigra

vecer posle 00 mozes kiko?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  naitoN on Чет Фед 27, 2014 10:56 pm

3:2 za kiko
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo pow3r-Kiko Empty Re: 09 kolo pow3r-Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот