HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

09 kolo Nitro Petel-Sturridge

Go down

09 kolo Nitro Petel-Sturridge Empty 09 kolo Nitro Petel-Sturridge

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:46 pm

Nitro Petel - Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo Nitro Petel-Sturridge Empty Re: 09 kolo Nitro Petel-Sturridge

Пишување  Sturridge on Чет Фед 20, 2014 4:55 pm

4-2 za mene
http://www.haxballtube.com/watch/1fdab0d381 2pol, a snimkata od 1pol ja ima dragon, on kje ja stavi
GG
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo Nitro Petel-Sturridge Empty Re: 09 kolo Nitro Petel-Sturridge

Пишување  Nitro Petel on Чет Фед 20, 2014 4:58 pm

bravo ubo mi e ko sum idiot

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo Nitro Petel-Sturridge Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Чет Фед 20, 2014 6:05 pm

http://www.haxballtube.com/watch/db22490cae

znam deka strac e bot ali petel e pogolemo nesto i od bot  buhaha 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo Nitro Petel-Sturridge Empty Re: 09 kolo Nitro Petel-Sturridge

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот