HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

09 kolo MacDragon-Luizdihno

Go down

09 kolo MacDragon-Luizdihno Empty 09 kolo MacDragon-Luizdihno

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:45 pm

MacDragon-Luizdihno

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo MacDragon-Luizdihno Empty najak

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Фед 24, 2014 5:27 pm

MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo MacDragon-Luizdihno Empty Re: 09 kolo MacDragon-Luizdihno

Пишување  Luizdihno on Сре Фед 26, 2014 12:38 pm

MacedoniaDragon напиша:http://www.haxballtube.com/watch/b66a466f11 1 pol
http://www.haxballtube.com/watch/698b241f04 2 pol
zmej 9-3 luizdinjo

 bravo 
Kako 9-3 kad je bilo 10-7 pogledaj snimak
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo MacDragon-Luizdihno Empty Re: 09 kolo MacDragon-Luizdihno

Пишување  Iron Man ! on Сре Фед 26, 2014 4:45 pm

Opomena za dragon.. saka da napraj gol razlika.. !  Laughing buhaha 
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo MacDragon-Luizdihno Empty cc

Пишување  MacedoniaDragon on Сре Фед 26, 2014 5:32 pm

kakvi 10-7... ti pogledaj video..prvo pol zavrsilo 3-1..a drugo 6-2 za mene... ocito da si pogresio temu
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

09 kolo MacDragon-Luizdihno Empty Re: 09 kolo MacDragon-Luizdihno

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот