HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

08 kolo Kiko-MaDr1D1sTa

Go down

08 kolo Kiko-MaDr1D1sTa Empty 08 kolo Kiko-MaDr1D1sTa

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:45 pm

Kiko-MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Kiko-MaDr1D1sTa Empty KE SE SAMOUBIAAAAAAAAAAAAAAAAM :@@@@@@@@@@@@@@@@

Пишување  MaDr1D1sTa^__^ on Чет Фед 20, 2014 5:15 pm

kiko 6-3 Madridista
MaDr1D1sTa^__^
MaDr1D1sTa^__^

Број на мислења : 1
Репутација : 0
Join date : 2013-01-04
Age : 20
Локација : Negotino

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот