HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

08 kolo Iron Man !-pow3r

Go down

08 kolo Iron Man !-pow3r Empty 08 kolo Iron Man !-pow3r

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:44 pm

Iron Man ! -pow3r


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Iron Man !-pow3r Empty Re: 08 kolo Iron Man !-pow3r

Пишување  Iron Man ! on Вто Фед 18, 2014 5:26 pm

sekoja vecer od ponedelnik do cetvrtok posle 21h tuka sum.. a preku vikend.. sum cel den sloboden  tongue 
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Iron Man !-pow3r Empty ccc

Пишување  Iron Man ! on Пет Фед 21, 2014 9:19 pm

5-0 ZA power Neutral 

od sleden pat nejkam da igram so power Very Happy pisete mu sluzbeni 3-0.. se popizduvam
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Iron Man !-pow3r Empty Re: 08 kolo Iron Man !-pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот