HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

08 kolo Ozil - MacDragon

Go down

08 kolo Ozil - MacDragon Empty 08 kolo Ozil - MacDragon

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:38 pm

Ozil-MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Ozil - MacDragon Empty Re: 08 kolo Ozil - MacDragon

Пишување  Ozil on Вто Фед 18, 2014 3:53 pm

ovie denovi sum sloboden do 20:45h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Ozil - MacDragon Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Фед 18, 2014 3:54 pm

epa deneska ako si tuka toas ke izigrame ako te najdam
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Ozil - MacDragon Empty Re: 08 kolo Ozil - MacDragon

Пишување  Ozil on Вто Фед 18, 2014 4:21 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

08 kolo Ozil - MacDragon Empty Re: 08 kolo Ozil - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот