HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR

Go down

07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR Empty 07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:36 pm

MacDragon-FoUrStR1nGeR


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Чет Фед 20, 2014 2:24 pm

kuga be? Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR Empty Four. 7-4 MacDragon

Пишување  FoUrStR1nGeR on Нед Фед 23, 2014 2:16 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR Empty Re: 07 kolo MacDragon-FoUrStR1nGeR

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот