HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

07 kolo pow3r-Sturridge

Go down

07 kolo pow3r-Sturridge

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:35 pm

pow3r-Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 23ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
avatar
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 97

Вратете се на почетокот Go down

pow3r vs Sturridge

Пишување  naitoN on Пет Фед 21, 2014 11:19 pm

avatar
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот