HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. kolo Nitro Petel - Ozil

Go down

7. kolo Nitro Petel - Ozil Empty 7. kolo Nitro Petel - Ozil

Пишување  Ozil on Пон Фед 17, 2014 6:35 pm

Nitro Petel - Ozil 6:8
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel - Ozil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Ozil

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 2:31 pm

Ozil напиша:Nitro Petel - Ozil 6:8

6:7 bese

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel - Ozil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Ozil

Пишување  Ozil on Вто Фед 18, 2014 3:10 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel - Ozil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Ozil

Пишување  Nitro Petel on Вто Фед 18, 2014 3:25 pm

rabotata bese so pisev na 1 gol ama aj nek bidit po tvoe 8-6

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel - Ozil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот