HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. kolo MaDr1D1sTa-MacDragon

Go down

6. kolo MaDr1D1sTa-MacDragon Empty 6. kolo MaDr1D1sTa-MacDragon

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:37 am

MaDr1D1sTa-MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo MaDr1D1sTa-MacDragon Empty do le mi fa fa la si mi ti

Пишување  MaDr1D1sTa on Пон Фед 10, 2014 8:44 pm

MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот