HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel

Go down

6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel Empty 6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:36 am

FoUrStR1nGeR-Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel Empty Re: 6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Саб Фед 15, 2014 12:57 pm

12:11 za mene

gg

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel Empty Four. 12-4 Nitro Petel

Пишување  FoUrStR1nGeR on Саб Фед 15, 2014 1:03 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel Empty Re: 6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Саб Фед 15, 2014 1:06 pm

1. Dade 11 gola
2. jasno se dogovorivme deka 1 moj gol vazit za 3
3. Slab si

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel Empty Re: 6. kolo FoUrStR1nGeR-Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот