HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. kolo Luizdihno-pow3r

Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:35 am

Luizdihno-pow3r


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  naitoN on Пон Фед 10, 2014 9:51 pm

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  Luizdihno on Сре Фед 12, 2014 12:29 pm

Veceras?
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  naitoN on Пет Фед 14, 2014 4:42 am

ae reci ti kada da odigramo?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  Luizdihno on Пет Фед 14, 2014 12:15 pm

Veceras ne mogu imam 3 utakmice
Mozda sutra :3
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  naitoN on Нед Фед 16, 2014 1:04 pm

ae reci kada?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  Luizdihno on Нед Фед 16, 2014 3:37 pm

Dodji veceras na SH
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Luizdinho - pow3r

Пишување  naitoN on Нед Фед 16, 2014 7:17 pm

0-5

http://www.haxballtube.com/watch/ca3c6e6d63

ispadna posle samo 3 min igra, ali ne baram kazna
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

6. kolo Luizdihno-pow3r Empty Re: 6. kolo Luizdihno-pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот