HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. kolo MacDragon-Oscar

Go down

5. kolo MacDragon-Oscar Empty 5. kolo MacDragon-Oscar

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:34 am

MacDragon-Oscar


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo MacDragon-Oscar Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Саб Фед 15, 2014 10:47 pm

ae utre u kolku?
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo MacDragon-Oscar Empty asd

Пишување  Oscar on Нед Фед 16, 2014 4:57 pm

Kaj 19-20:00 ?
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo MacDragon-Oscar Empty Mac Dragon - Oscar

Пишување  Oscar on Нед Фед 16, 2014 9:09 pm

Mac Dragon 0-3 Oscar

GG Dragon  bravo 
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo MacDragon-Oscar Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Нед Фед 16, 2014 10:13 pm

ptorvrduvam... gg Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo MacDragon-Oscar Empty Re: 5. kolo MacDragon-Oscar

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот