HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR

Go down

5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR Empty 5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:33 am

Tevez-FoUrStR1nGeR


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR Empty Re: 5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR

Пишување  Tevez on Пон Фед 10, 2014 1:20 pm

mozes vo 20.45 ?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR Empty ...

Пишување  FoUrStR1nGeR on Пон Фед 10, 2014 5:29 pm

mozam, ke bidam na forumov na chatot..
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR Empty Re: 5. kolo Tevez-FoUrStR1nGeR

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот