HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. kolo Iron Man ! - Luizdihno

Go down

5. kolo Iron Man ! - Luizdihno Empty 5. kolo Iron Man ! - Luizdihno

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:32 am

Iron Man ! - Luizdihno


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Iron Man ! - Luizdihno Empty Re: 5. kolo Iron Man ! - Luizdihno

Пишување  Iron Man ! on Пон Фед 10, 2014 8:57 pm

kad mozes luize? ja sam tu svaka vecer posle 21h mozes? Smile
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Iron Man ! - Luizdihno Empty Re: 5. kolo Iron Man ! - Luizdihno

Пишување  Luizdihno on Сре Фед 12, 2014 12:30 pm

Mozda veceras?
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Iron Man ! - Luizdihno Empty Re: 5. kolo Iron Man ! - Luizdihno

Пишување  Iron Man ! on Пет Фед 14, 2014 5:17 pm

9-2 za mene.. ozil bese tamu.. taka da on e svedok Razz
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

5. kolo Iron Man ! - Luizdihno Empty Re: 5. kolo Iron Man ! - Luizdihno

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот