HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. kolo Oscar-Nitro Petel

Go down

4. kolo Oscar-Nitro Petel Empty 4. kolo Oscar-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:31 am

Oscar-Nitro Petel


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Oscar-Nitro Petel Empty Re: 4. kolo Oscar-Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Сре Фед 12, 2014 2:05 pm

Oscar 0-2 Nitro Petel

gg

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот