HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez

Go down

4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez Empty 4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:30 am

MaDr1D1sTa-Tevez


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez Empty Re: 4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez

Пишување  Tevez on Пон Фед 10, 2014 1:19 pm

mozes vo 19.30 Very Happy
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez Empty Re: 4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez

Пишување  Tevez on Сре Фед 12, 2014 5:19 am

Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez Empty Re: 4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez

Пишување  Nitro Petel on Сре Фед 12, 2014 12:08 pm


Sledniot pat i rezultat pisi.

Madra 5-4 Tevez

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez Empty Re: 4. kolo MaDr1D1sTa-Tevez

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот