HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r

Go down

4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r Empty 4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:29 am

FoUrStR1nGeR-pow3r


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r Empty ...

Пишување  FoUrStR1nGeR on Саб Фед 15, 2014 1:05 pm

koga moes denes ili utre ?
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r Empty Four. 2-1 pow3r

Пишување  FoUrStR1nGeR on Саб Фед 15, 2014 1:47 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r Empty Re: 4. kolo FoUrStR1nGeR-pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот