HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. kolo Luizdihno.-Sturridge

Go down

4. kolo Luizdihno.-Sturridge Empty 4. kolo Luizdihno.-Sturridge

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:28 am

Luizdihno.-Sturridge


Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Luizdihno.-Sturridge Empty Re: 4. kolo Luizdihno.-Sturridge

Пишување  Luizdihno on Вто Фед 11, 2014 7:40 pm

http://www.haxballtube.com/watch/e33c2b9c26
Luizdihno 5-4 Sturridge (cini mi se )
Luizdihno
Luizdihno

Број на мислења : 8
Репутација : 0
Join date : 2013-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот