HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. kolo Ozil-Iron Man

Go down

4. kolo Ozil-Iron Man Empty 4. kolo Ozil-Iron Man

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 10, 2014 10:27 am

Ozil - Iron Man

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 16ти Февруари!

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Ozil-Iron Man Empty ozile bote.

Пишување  Iron Man ! on Пон Фед 10, 2014 8:53 pm

koga? ja sekoja vecer posle 9 tuka sum... a preku vikend koa sakas Very Happy
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Ozil-Iron Man Empty Re: 4. kolo Ozil-Iron Man

Пишување  Ozil on Сре Фед 12, 2014 5:15 pm

tuka sum od sega pa do 9 i nesto
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Ozil-Iron Man Empty Ozil nemoken :v

Пишување  Iron Man ! on Сре Фед 12, 2014 7:22 pm

Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Ozil-Iron Man Empty Re: 4. kolo Ozil-Iron Man

Пишување  Nitro Petel on Чет Фед 13, 2014 12:28 pm

eh ozile ozile cim od direktni konkurenti za opstanok gubis kogo ke go pobedis?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. kolo Ozil-Iron Man Empty Re: 4. kolo Ozil-Iron Man

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот