HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. kolo Iron Man ! - FoUR1

Go down

3. kolo Iron Man ! - FoUR1 Empty 3. kolo Iron Man ! - FoUR1

Пишување  Ozil on Нед Фед 02, 2014 11:04 pm

Iron Man ! - FoUR1

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 9ти Февруари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Iron Man ! - FoUR1 Empty Re: 3. kolo Iron Man ! - FoUR1

Пишување  Iron Man ! on Нед Фед 02, 2014 11:09 pm

ajde 4s koga ? Smile
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Iron Man ! - FoUR1 Empty ...

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Фед 04, 2014 11:28 am

vecer od 8 do 12 sum tuka
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Iron Man ! - FoUR1 Empty Re: 3. kolo Iron Man ! - FoUR1

Пишување  Iron Man ! on Вто Фед 04, 2014 11:57 am

FoUR1 напиша:vecer od 8 do 12 sum tuka


ok mozam.. bidi tuka Smile
Iron Man !
Iron Man !

Број на мислења : 39
Репутација : 1
Join date : 2014-02-01

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Iron Man ! - FoUR1 Empty Four. 8-6 IronMan

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Фед 04, 2014 9:06 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

3. kolo Iron Man ! - FoUR1 Empty Re: 3. kolo Iron Man ! - FoUR1

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот