HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. kolo pow3r - MacDragon

Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty 1. kolo pow3r - MacDragon

Пишување  Ozil on Нед Фед 02, 2014 10:58 pm

pow3r - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 9ти Февруари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Фед 04, 2014 4:48 pm

vecer 21 ili utre 21 ?  Very Happy 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty Re: 1. kolo pow3r - MacDragon

Пишување  naitoN on Сре Фед 05, 2014 4:16 am

ajde denes vo 21h?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Сре Фед 05, 2014 11:48 am

ae
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty =.=

Пишување  MacedoniaDragon on Сре Фед 05, 2014 4:27 pm

sepak denes nemozam u 9.. eventualno u 8 ako bides tuka ako ne dr den  Laughing 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty Re: 1. kolo pow3r - MacDragon

Пишување  naitoN on Сре Фед 05, 2014 5:26 pm

vo 8 nema da bidam doma, kje ja izigrame denovive, bez gajle
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Пет Фед 07, 2014 10:11 pm

epa utre mora da izigrame vo nedela nema da sum doma cel den... predlozi termin za utre Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty Re: 1. kolo pow3r - MacDragon

Пишување  naitoN on Пет Фед 07, 2014 10:41 pm

17:00?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Саб Фед 08, 2014 12:36 pm

moze Very Happy
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty pow3r - MacDragon

Пишување  naitoN on Саб Фед 08, 2014 4:44 pm

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo pow3r - MacDragon Empty Re: 1. kolo pow3r - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот