HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa

Go down

1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa Empty 1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Нед Фед 02, 2014 10:57 pm

Sturridge - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 9ти Февруари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa Empty ergre

Пишување  MaDr1D1sTa on Пон Фед 03, 2014 4:24 pm

http://www.haxballtube.com/watch/4d8d3f3e60
6-3 za mene
i sea ka so vika iron treba da se izbrka stur oti 20 neizigrame
KATALONSKI PICKIIIIIIIIIIIIIIIIII Twisted Evil 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Фед 03, 2014 4:36 pm

taka samo za stur tocno   bravo 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa Empty d

Пишување  MaDr1D1sTa on Пон Фед 03, 2014 6:45 pm

EBI EBI EBI PEDERAAAAAA ziveli 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa Empty Re: 1. kolo Sturridge - MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот