HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. коло pow3r - Kiko

Go down

10. коло pow3r - Kiko Empty 10. коло pow3r - Kiko

Пишување  Ozil on Сре Јан 15, 2014 1:09 am

pow3r - Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 19ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. коло pow3r - Kiko Empty Re: 10. коло pow3r - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Пет Јан 17, 2014 2:37 am

Ajde kje izigrame denovive, veceren termin posle 12, zaso jednino togas kolku tolku nemam lag.. Gledam i ti si tuka toa vreme pa koga sakas..
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

10. коло pow3r - Kiko Empty Re: 10. коло pow3r - Kiko

Пишување  naitoN on Пет Јан 17, 2014 6:13 am

ok, utre posle 00h
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

10. коло pow3r - Kiko Empty pow3r vs Kiko

Пишување  naitoN on Саб Јан 18, 2014 12:52 am

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

10. коло pow3r - Kiko Empty Re: 10. коло pow3r - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Саб Јан 18, 2014 12:57 am

GG, Fala i srekjno vo prva liga:)
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

10. коло pow3r - Kiko Empty Re: 10. коло pow3r - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот