HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/2 final Ozil - Kiko

Go down

1/2 final Ozil - Kiko Empty 1/2 final Ozil - Kiko

Пишување  Ozil on Сре Јан 15, 2014 12:12 am

Ozil - Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 19ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1/2 final Ozil - Kiko Empty Re: 1/2 final Ozil - Kiko

Пишување  Ozil on Пет Јан 17, 2014 2:32 am

izgubiv tuka jbg spiesemi se staj kiko rez da zapisam neznam i kolku zavrsime
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1/2 final Ozil - Kiko Empty Re: 1/2 final Ozil - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Пет Јан 17, 2014 2:36 am

Jbg pocnav i ja da mizam vtoro pol a i seckanjevo me zaebava dve nedeli vekje, kako da gledam slow motion.. Nmv ne broev ni ja, bese ili 5 ili 6-3, ako nemas klip pisi 5-3
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

1/2 final Ozil - Kiko Empty Re: 1/2 final Ozil - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот