HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9. коло Ñike123 - Sturridge

Go down

9. коло Ñike123 - Sturridge Empty 9. коло Ñike123 - Sturridge

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:14 am

Ñike123 - Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Ñike123 - Sturridge Empty Nike vs Sturridge

Пишување  Nike123 on Чет Јан 09, 2014 3:15 am

Nike123
Nike123

Број на мислења : 12
Репутација : 0
Join date : 2013-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот